Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка инвентаризации

Государственное казначейство Украины
Письмо от 27.05.2011 № 17-07/1389-7439

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.05.2011 р. N 17-07/1389-7439

Державне казначейство України розглянуло звернення <...> та повідомляє наступне.

1. Пунктом 3 статті 8 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" зазначено, що відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років, несе власник (власники) або уповноважений орган (посадова особа), який здійснює керівництво підприємством відповідно до законодавства та установчих документів.

Єдині вимоги щодо порядку інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, установами і організаціями, які утримуються за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів, встановлює Інструкція з інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків та інших статей балансу бюджетних установ, затверджена наказом Головного управління Державного казначейства України від 30.10.98 р. N 90, зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16.11.98 р. за N 728/3168 (далі - Інструкція).

Відповідно до пункту 1.10 Інструкції відповідальність за організацію інвентаризації, правильне та своєчасне її проведення несе керівник установи.

Опрос