Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок составления органами Государственного казначейства Украины бюджетной отчетности об исполнении государственного бюджета

Государственное казначейство Украины
Приказ от 18.02.2011 № 38
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 лютого 2011 року N 38

Про внесення змін до Порядку складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного казначейства України
від 24 січня 2011 року N 11

згідно з наказом Державної казначейської служби України
від 13 лютого 2012 року N 52)

З метою приведення Порядку складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства України від 24.01.2011 N 11, у відповідність до бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11, та Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 05.01.2011 N 2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.02.2011 за N 144/18882, наказую:

1. Додатки 1 та 2 до Порядку складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства України від 24.01.2011 N 11, викласти у новій редакції, що додаються.

2. Установити, що Департамент бухгалтерського обліку операцій державного бюджету (Шамрай Г. М.) та органи Державного казначейства України звітність про виконання державного бюджету складають з урахуванням внесених змін.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) довести цей наказ до відома та керівництва в роботі самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України та головних управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників голови Державного казначейства України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 

Опрос