Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно утверждения Порядка составления органами Государственного казначейства Украины бюджетной отчетности об исполнении государственного бюджета

Государственное казначейство Украины
Порядок, Приказ от 24.01.2011 № 11
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 січня 2011 року N 11

Щодо затвердження Порядку складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету

Із змінами і доповненнями, внесеними
наказами Державного казначейства України
від 18 лютого 2011 року N 38
,
 від 20 квітня 2011 року N 98
,
 від 30 червня 2011 року N 172
,
 наказом Державної казначейської служби України
від 23 вересня 2011 року N 41

Наказ втратив чинність після складання та подання Державною
казначейською службою України звітності про виконання Державного бюджету
 за 2011 рік та січень 2012 року
(згідно з наказом Державної казначейської служби України
від 13 лютого 2012 року N 52)

На виконання статей 58 - 61 Бюджетного кодексу України та з метою встановлення єдиних вимог щодо складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету наказую:

1. Затвердити Порядок складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету (далі - Порядок), що додається.

2. Установити, що органи Державного казначейства України складають і подають місячну, квартальну та річну звітність про виконання державного бюджету з урахуванням вимог Порядку, затвердженого цим наказом, починаючи зі звіту за січень 2011 року.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) довести цей наказ до відома та керівництва в роботі самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України та головних управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників голови Державного казначейства України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

6. Накази Державного казначейства України від 03.02.2010 N 33 "Про затвердження форм звітності про виконання державного бюджету" та від 10.03.2010 N 77 "Про затвердження Інструкції про порядок складання органами Державного казначейства України форм звітності про виконання державного бюджету" вважати такими, що втратили чинність, після складання та подання звіту про виконання державного бюджету за 2010 рік.

 

Голова 

С. І. Харченко 

 

Порядок складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету

1. Порядок складання органами Державного казначейства України бюджетної звітності про виконання державного бюджету (далі - Порядок) розроблений відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону про Державний бюджет України, Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 N 228, Положення про Державне казначейство України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 N 1232, Бюджетної класифікації, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11, наказу Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119 "Про затвердження інструктивної бази" (зі змінами).

Опрос