Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об открытии счетов и внесении изменений в аналитические параметры счетов по учету поступлений в государственный и местные бюджеты

Государственное казначейство Украины
Приказ от 01.02.2011 № 21

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 лютого 2011 року N 21

Про відкриття рахунків та внесення змін до аналітичних параметрів рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів

З метою відкриття рахунків з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, внесення змін до їх аналітичних параметрів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік", наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11 "Про затвердження бюджетної класифікації", наказів Державного казначейства України від 21.01.2011 N 9 "Про внесення змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету" та від 26.01.2011 N 18 "Про внесення змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету" наказую:

1. Начальнику Управління платіжної системи Переймі Б. М., директору Департаменту інформаційних технологій та корпоративної телекомунікації Ковтонюку О. А. здійснити організаційні заходи щодо доведення до Головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі програмного забезпечення:

- по відкриттю та внесенню змін до аналітичних параметрів рахунків в автоматизованому режимі;

- по перенесенню залишків коштів з рахунків, що закриваються, на відкриті рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, та здійсненню коригувань у зв'язку із зміною нормативів розподілу платежів.

2. Директору Департаменту бухгалтерського обліку операцій державного бюджету Шамрай Г. М., начальнику Управління платіжної системи Переймі Б. М., директору Департаменту інформаційних технологій та корпоративної телекомунікації Ковтонюку О. А., начальникам Головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі:

Опрос