Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно утверждения Порядка составления органами Государственного казначейства Украины финансовой и бюджетной отчетности об исполнении местных бюджетов

Государственное казначейство Украины
Порядок, Приказ от 13.12.2010 № 476
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 грудня 2010 року N 476

Щодо затвердження Порядку складання органами Державного казначейства України фінансової та бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного казначейства України
 від 12 квітня 2011 року N 85

Наказ втратив чинність після складання та подання
Державною казначейською службою України звітності про виконання бюджетів
за 2011 рік та січень 2012 року
(згідно з наказом Державної казначейської служби України
від 8 лютого 2012 року N 49)

На виконання статей 58 та 80 Бюджетного кодексу України та з метою встановлення єдиних вимог складання органами Державного казначейства України форм фінансової та бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів, затверджених наказом Державного казначейства України від 01.11.2010 N 403, наказую:

1. Затвердити Порядок складання органами Державного казначейства України форм фінансової та бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів (далі - Порядок), що додається.

2. Установити, що органи Державного казначейства України складають і подають місячну, квартальну та річну звітність про виконання місцевих бюджетів з урахуванням вимог Порядку, затвердженого цим наказом, починаючи зі звіту за січень 2011 року.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) довести цей наказ до відома та керівництва в роботі самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України та Головних управлінь Державного казначейства в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

5. Наказ Державного казначейства України від 10.03.2010 N 78 "Про затвердження Інструкції про порядок складання органами Державного казначейства України форм звітності про виконання місцевих бюджетів" вважати таким, що втратив чинність, після складання та подання звітів про виконання місцевих бюджетів за 2010 рік.

6. Цей наказ набирає чинності з 1 січня 2011 року.

 

Голова 

С. І. Харченко 

 

Порядок складання органами Державного казначейства України фінансової та бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів

Порядок складання органами Державного казначейства України фінансової та бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів (далі - Порядок) розроблено відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України по Державний бюджет України на відповідний рік, Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", Положення про Державне казначейство України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.2005 N 1232 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 N 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" (зі змінами), Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 04.11.2002 N 205 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.11.2002 за N 919/7207 (зі змінами), наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 N 11 "Про бюджетну класифікацію та її запровадження" (зі змінами), наказу Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119 "Про затвердження інструктивної бази" (зі змінами).

I. Загальні положення

1.1. Цим Порядком визначаються склад, періодичність подання та порядок складання місячної, квартальної і річної фінансової та бюджетної звітності про виконання місцевих бюджетів (далі - звітність) та вимоги до розкриття інформації у звітності.

1.2. Метою складання звітності є надання повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансовий стан виконання місцевих бюджетів користувачам для прийняття управлінських рішень.

1.3. Місячна бюджетна звітність та квартальна фінансова та бюджетна звітність складаються наростаючим підсумком з початку звітного року. Річна фінансова та бюджетна звітність складається за звітний рік.

Опрос