Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к некоторым нормативным актам Государственного казначейства Украины

Государственное казначейство Украины
Приказ от 28.09.2010 № 349

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 вересня 2010 року N 349

Про затвердження Змін до деяких нормативних актів Державного казначейства України

З метою забезпечення виконання вимог Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, Зміни до Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів та Зміни до Інструкції про відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій по виконанню бюджетів в системі Державного казначейства, затверджених наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119 (зі змінами), що додаються.

2. Самостійним структурним підрозділам центрального апарату Державного казначейства України та органам Державного казначейства України забезпечити відкриття рахунків для обліку операцій по зарахуванню та розподілу єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з урахуванням внесених змін.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

Опрос