Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Справочнику соответствия символу отчетности кода классификации доходов бюджета

Государственное казначейство Украины
Приказ от 23.11.2010 № 434

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 листопада 2010 року N 434

Про затвердження змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.10.2010 N 1964-р "Про передачу у 2010 році Міністерству регіонального розвитку та будівництва бюджетних призначень, передбачених Міністерству у справах сім'ї, молоді та спорту", постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 N 670 "Деякі питання Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву", постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 N 1049 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" та Інструкції про відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій по виконанню бюджетів в системі Державного казначейства, затвердженої наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119, наказую:

1. Затвердити Зміни до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства України від 15.01.2007 N 5, що додаються.

2. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) довести зазначені зміни до відома керівників самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України та начальників Головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників голови Державного казначейства України відповідно до розподілу обов'язків.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос