Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно утверждения форм отчетности об исполнении местных бюджетов

Государственное казначейство Украины
Форма, Приказ от 11.02.2010 № 41
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 лютого 2010 року N 41

Щодо затвердження форм звітності про виконання місцевих бюджетів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державного казначейства України
 від 5 липня 2010 року N 225

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державного казначейства України
 від 1 листопада 2010 року N 403)

На виконання статті 80 Бюджетного кодексу України та з метою встановлення єдиних вимог до порядку складання місячної, квартальної та річної звітності про виконання місцевих бюджетів наказую:

1. Затвердити форми місячної, квартальної та річної звітності про виконання місцевих бюджетів, що додаються.

2. Установити, що органи Державного казначейства України складають і подають місячну, квартальну та річну звітність про виконання місцевих бюджетів за формами, затвердженими цим наказом, починаючи зі звіту за січень 2010 року.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Державного казначейства України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) довести цей наказ до відома заступників голови, керівників самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України та Головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

5. Накази Державного казначейства України від 20.02.2007 N 47 "Щодо затвердження форм місячної та квартальної звітності про виконання місцевих бюджетів" та від 11.01.2008 N 4 "Щодо затвердження форм річної звітності про виконання місцевих бюджетів" вважати такими, що втратили чинність, після складання та подання звітів про виконання місцевих бюджетів за 2009 рік.

Опрос