Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Справочник соответствия символу отчетности кода классификации доходов бюджета

Государственное казначейство Украины
Приказ от 30.12.2009 № 553

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 грудня 2009 року N 553

Про внесення змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 09.01.2008 N 62-р "Про виділення коштів для придбання житла та ремонту житлових приміщень членів сімей загиблих шахтарів і гірничорятувальників унаслідок аварії на орендному підприємстві "Шахта імені О. Ф. Засядька", від 11.02.2009 N 156-р "Про виділення коштів для забезпечення функціонування міжобласних спецкомбінатів та пускового комплексу "Вектор" державної корпорації "Українське державне об'єднання "Радон", від 05.08.2009 N 961-р "Про додаткове виділення коштів для забезпечення функціонування міжобласних спецкомбінатів та пускового комплексу "Вектор" державної корпорації "Українське державне об'єднання "Радон" та Інструкції про відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій по виконанню бюджетів в системі Державного казначейства, затвердженої наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 N 119, наказую:

1. Затвердити Зміни до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства України від 15.01.2007 N 5 (додаються).

2. Департаменту методології з обслуговування бюджетів, бухгалтерського обліку та звітності (Сушко Н. І.) довести зазначені зміни до відома заступників голови, керівників самостійних структурних підрозділів центрального апарату Державного казначейства України та начальників Головних управлінь Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Опрос