Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно выплат дотаций сельскохозяйственным товаропроизводителям за поставленные ими в 2008 году перерабатывающим предприятиям молоко и мясо в живом весе

Государственное казначейство Украины
Разъяснение от 27.03.2008

ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 27.03.2008 р.

Щодо виплат дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені у 2008 році ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі

У січні - лютому 2008 року на небюджетних рахунках переробних підприємств, відкритих в територіальних органах Державного казначейства, знаходились кошти (надходження 2007 року та надходження січня - лютого 2008 року) та які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1999 р. N 271 "Про Порядок акумуляції та використання коштів, які нараховуються сільськогосподарськими товаровиробниками - платниками податку на додану вартість щодо операцій з продажу товарів (робіт та послуг) власного виробництва, включаючи продукцію (крім підакцизних товарів), виготовлену на давальницьких умовах із власної сільськогосподарської сировини" та постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 1999 р. "Про Порядок нарахування, виплат і використання коштів, спрямованих для виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі" підлягали перерахуванню сільськогосподарським товаровиробникам.

У зв'язку із закінченням терміну дії зазначених постанов Кабінету Міністрів України територіальними органами Державного казначейства були призупинені виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені у 2008 році ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі.

З приводу зазначеної проблеми надходила дуже велика кількість звернень від переробних підприємств, сільськогосподарських товаровиробників та місцевих державних адміністрацій.

Проблему виплат дотацій сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені у 2008 році ними переробним підприємствам молоко та м'ясо в живій вазі було вирішено постановою Кабінету Міністрів України від 27.02.2008 N 122 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1999 р. N 271 та від 12 травня 1999 р. N 805".

Опрос