Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно правильности зачисления административных штрафов в местные бюджеты]

Государственное казначейство Украины
Письмо от 17.07.2006 № 3.4-06/1266-6599

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.07.2006 р. N 3.4-06/1266-6599

Щодо надання роз'яснень

У зв'язку із зверненнями територіальних органів Державного казначейства та місцевих фінансових органів щодо порядку перерахування до державного бюджету сум адміністративних штрафів, помилково сплачених платниками до місцевих бюджетів, у зв'язку з проведенням місцевими фінансовими органами, адміністративними комісіями міських рад та органами Контрольно-ревізійного управління перевірок щодо правильності зарахування адміністративних штрафів до місцевих бюджетів Державне казначейство України в межах компетенції повідомляємо наступне.

Державне казначейство України в процесі казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів керується вимогами бюджетного законодавства та іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.

Бюджетним кодексом України (стаття 78) визначено, що органи Державного казначейства здійснюють повернення коштів, що помилково або надміру зараховані до бюджету, за поданням органів стягнення, погодженим з відповідними фінансовими органами.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос