Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении местных выборов на отдельных территориях 25 октября 2020 года

Проект постановления Верховной Рады Украины от 02.09.2020 № 4016
Дата рассмотрения: 02.09.2020 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про призначення місцевих виборів на окремих територіях 25 жовтня 2020 року

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

Призначити вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на всій території Донецької та Луганської областей відповідно, за виключенням окремих районів, міст, селищ і сел Донецької та Луганської областей, які знаходяться на територіях, визначених відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2019 року N 32/2019, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування, на неділю 25 жовтня 2020 року.

Вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей, які знаходяться на територіях, визначених відповідно до Указу Президента України від 7 лютого 2019 року N 32/2019, не призначаються.

Кабінету Міністрів Україні в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування місцевих виборів 25 жовтня 2020 року за рахунок коштів Державного бюджету України на відповідних територіях Донецької та Луганської областей.

Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку:

1) вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у пункті 1 цієї Постанови, за рахунок коштів Державного бюджету України;

2) призначити перші місцеві вибори депутатів окремих сільських, селищних, міських рад Донецької і Луганської областей та сільських, селищних, міських голів відповідно до Виборчого кодексу України.

5. Кабінету Міністрів України, Службі безпеки України, Донецькій та Луганській військово-цивільним адміністраціям вжити заходів організаційно - безпекового характеру для проведення місцевих виборів на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

6. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3 Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2020 року N 795-IX "Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році".

7. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос