Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансовом обеспечении деятельности народных депутатов Украины

Проект постановления Верховной Рады Украины от 05.10.2017 № 7172
Дата рассмотрения: 05.10.2017 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України

Відповідно до частин першої, другої статті 33 та частини третьої статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України" Верховна Рада України постановляє:

1. Установити розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету Міністрів України, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, згідно з додатком.

2. У межах видатків на оплату праці, затверджених законом про Державний бюджет України на відповідний рік, за рішеннями комітетів, до предмета відання яких належать питання регламенту і бюджету, народному депутату України здійснюються Апаратом Верховної Ради України надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабінету Міністрів України.

3. Установити загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України в розмірі 25 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

4. Визнати такою, що втратила чинність Постанову Верховної Ради України від 26 липня 1994 року N 122/94-ВР "Про забезпечення діяльності народних депутатів України" (із змінами, внесеними згідно з постановами Верховної Ради України від 20 квітня 2000 року N 1679-III "Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про забезпечення діяльності народних депутатів України" та від 22 червня 2017 року N 2111-VIII "Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про забезпечення діяльності народних депутатів України").

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття та застосовується з 1 жовтня 2017 року.

 

Голова Верховної Ради
України

А. ПАРУБІЙ

 

Розміри посадових окладів народних депутатів України

Посадові оклади народних депутатів України визначаються в прожиткових мінімумах, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року,

в таких розмірах:

Голова Верховної Ради України - 12,0;

Перший заступник Голови Верховної Ради України - 11,5;

заступник Голови Верховної Ради України - 11,0;

голова комітету Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, керівник депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України - 10,5;

перший заступник, заступник голови комітету Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, секретар комітету Верховної Ради України, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, заступник керівника депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді України, голова підкомітету комітету Верховної Ради України - 10,3;

член комітету Верховної Ради України - 10,0.

____________

Опрос