Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования фактов измены национальным интересам при подписании 5 декабря 1994 года Меморандума о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к Договору о нераспространении ядерного оружия (Будапештского меморандума)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 12.10.2015 № 3318
Дата рассмотрения: 12.10.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів зради національним інтересам при підписанні 5 грудня 1994 року Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (Будапештського меморандуму)

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України та статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування фактів зради національним інтересам при підписанні 5 грудня 1994 року Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (Будапештського меморандуму) (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії одержання та перевірку інформації щодо розслідування фактів зради національним інтересам при підписанні 5 грудня 1994 року Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (Будапештського меморандуму).

3. Міністерству закордонних справ України, Міністерству юстиції України, Міністерству оборони України, Службі безпеки України, Генеральній прокуратурі України, Комітетам Верховної Ради України забезпечити додержання законів України "Про статус народного депутата України", "Про комітети Верховної Ради України", "Про державну таємницю" щодо доступу членів Тимчасової слідчої комісії до інформації, матеріалів і документів, що стосуються основного завдання діяльності Тимчасової слідчої комісії.

4. Затвердити склад Тимчасової слідчої комісії у кількості 13 народних депутатів.

5. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України __________________________, заступником голови - ________________.

6. Враховуючи надані пропозиції депутатських фракцій, депутатських груп та позафракційних народних депутатів України обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

- депутатська фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

- депутатська фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

- депутатська фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

- депутатська фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

- депутатська фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

- депутатська фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

- депутатська фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання;

- депутатська фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ";

- депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

- депутатська фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України;

- депутатська група "Відродження";

- депутатська група "Воля народу";

- позафракційні.

7. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною в кількості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій, депутатських груп.

8. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

9. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - один місяць з дня прийняття цієї Постанови.

10. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше місячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

11. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос