Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении представителей Верховной Рады Украины в состав комиссий по проведению открытого четырехуровневого конкурса на административные должности в местных прокуратурах

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.10.2015 № 3274
Дата рассмотрения: 08.10.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про визначення представників Верховної Ради України до складу комісій з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на адміністративні посади у місцевих прокуратурах

Відповідно до підпункту другого пункту 51 розділу XIII "Перехідні положення" Закону України "Про прокуратуру" Верховна Рада України постановляє:

Визначити до складу:

1. Дніпропетровської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на адміністративні посади у місцевих прокуратурах таких осіб:

Рябчій Ярослав Михайлович,

Усов Костянтин Глібович,

Шипко Андрій Федорович.

2. Київської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на адміністративні посади у місцевих прокуратурах таких осіб:

Власенко Сергій Володимирович,

Романюк Роман Сергійович,

Яценко Олександра Володимирівна.

3. Львівської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на адміністративні посади у місцевих прокуратурах таких осіб:

Крулько Іван Іванович,

Монастирський Денис Анатолійович,

Юрик Тарас Зіновійович.

4. Одеської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на адміністративні посади у місцевих прокуратурах таких осіб:

Голуб Владислав Володимирович,

Ільюк Артем Олександрович,

Остапенко Олександр Анатолійович.

5. Харківської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на адміністративні посади у місцевих прокуратурах таких осіб:

Бухарєв Владислав Вікторович,

Гудзенко Віталій Іванович,

Зелькіна Тетяна Євгенівна.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос