Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Состояние соблюдения прав внутренне перемещенных лиц и граждан Украины, проживающих на временно оккупированной территории Украины и на территории, не контролируемой украинской властью в зоне проведения антитеррористической операции" (19 ноября 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.10.2015 № 3263
Дата рассмотрения: 08.10.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції" (19 листопада 2015 року)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 19 листопада 2015 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Стан дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території України та на території, не контрольованій українською владою в зоні проведення антитерористичної операції".

2. Кабінету Міністрів України до 1 листопада 2015 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань та визначити доповідача з цього питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, спеціалістів наукових установ.

5. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань у засобах масової інформації.

6. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Видавництвом Верховної Ради України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос