Идет загрузка документа (46 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об избрании судей

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.09.2015 № 3105
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про обрання суддів

Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини першої статті 128 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. Обрати суддів, раніше обраних безстроково, на посади суддів:

апеляційного суду Автономної Республіки Крим

Дядіченко Світлану Володимирівну,

Кагітіну Ірину Володимирівну,

Литвиненко Валентину Петрівну;

апеляційного суду Вінницької області

Ковальчук Ларису Василівну;

апеляційного суду Волинської області

Сушик Наталію Вячеславівну;

апеляційного суду Дніпропетровської області

Курочкіну Олену Михайлівну,

Скрипник Каріне Олегівну,

Усатова Дмитра Дмитровича;

апеляційного суду Житомирської області

Василенка Романа Олександровича;

апеляційного суду Закарпатської області

Шешеню Миколу Олексійовича;

апеляційного суду Запорізької області

Булашева Романа Леонідовича;

апеляційного суду Івано-Франківської області

Веселова Василя Миколайовича,

Лазаріва Олега Богдановича,

Юрчака Любомира Богдановича;

апеляційного суду Кіровоградської області

Завгороднього Євгена Віталійовича,

Загребу Андрія Віталійовича,

Панфілову Аллу Василівну;

апеляційного суду Луганської області

Букрєя Сергія Панасовича,

Шубочкіну Тетяну Вікторівну;

апеляційного суду Львівської області

Бородійчук Ольгу Ігорівну,

Юрківа Олега Романовича;

апеляційного суду Миколаївської області

Лузан Людмилу Вікторівну,

Спінчевську Наталю Аліківну;

апеляційного суду Одеської області

Борисову Світлану Петрівну,

Боярського Олександра Олександровича,

Іванову Ольгу Василівну;

апеляційного суду Полтавської області

Логвінову Ольгу Василівну,

Стрюк Людмилу Іванівну;

апеляційного суду Сумської області

Буток Тетяну Анатоліївну;

апеляційного суду Тернопільської області

Ромазан Лесю Степанівну;

апеляційного суду Харківської області

Баркову Наталію Вікторівну,

Жорняка Олександра Миколайовича;

апеляційного суду Хмельницької області

Трембача Олександра Леонідовича;

апеляційного суду Чернівецької області

Волошина Сергія Олександровича;

апеляційного суду Чернігівської області

Березовського Олексія Дмитровича,

Деркача Олександра Григоровича,

Криворученка Дмитра Парфентійовича,

Маслюк Наталію Валеріївну,

Ткаченка Ігоря Миколайовича;

Вінницького апеляційного адміністративного суду

Сичука Миколу Миколайовича;

Київського апеляційного господарського суду

Гумегу Оксану Валеріївну;

Севастопольського апеляційного господарського суду

Головко Валерію Олегівну,

Єфременко Оксану Олександрівну,

Плієву Наталю Гурамівну.

2. Обрати на посади суддів безстроково:

Алуштинського міського суду Автономної Республіки Крим

Любинецького Миколу Володимировича;

Керченського міського суду Автономної Республіки Крим

Цветкова Олександра Яковлевича;

Залізничного районного суду міста Сімферополя

Масалигіну Надію Семенівну;

Вінницького районного суду Вінницької області

Шевчук Любаву Павлівну;

Вінницького міського суду Вінницької області

Бессараб Наталю Миколаївну,

Воробйова Володимира Володимировича,

Дернову Вікторію Валеріївну,

Кашпрука Геннадія Миколайовича,

Медяну Юлію Валеріївну,

Романчук Руслану Вікторівну,

Шлапака Дмитра Олеговича;

Гайсинського районного суду Вінницької області

Дєдова Сергія Миколайовича;

Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області

Заярного Андрія Миколайовича;

Піщанського районного суду Вінницької області

Гринишину Анжелу Анатоліївну;

Володимир-Волинського міського суду Волинської області

Каліщука Андрія Аркадійовича;

Камінь-Каширського районного суду Волинської області

Гамулу Бориса Степановича;

Луцького міськрайонного суду Волинської області

Філюк Тетяну Миколаївну,

Черняка Владислава Валерійовича;

Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області

Бойка Олександра Михайловича;

Криворізького районного суду Дніпропетровської області

Строгову Ганну Григорівну;

Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області

Ковальчук Тетяну Анатоліївну;

Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області

Кухаря Дмитра Олексійовича;

Тернівського міського суду Дніпропетровської області

Корягіна Віталія Олексійовича;

Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська

Лисенка Вадима Олександровича;

Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська

Галічого Вадима Миколайовича,

Трещова Вадима Васильовича,

Федоріщева Сергія Сергійовича;

Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська

Нізік Олену В'ячеславівну,

Некрасова Олега Олександровича;

Ленінського районного суду міста Дніпропетровська

Мовчана Дмитра Валентиновича,

Приходченко Олену Сергіївну;

Самарського районного суду міста Дніпропетровська

Кушнірчука Романа Олексійовича,

Мірошниченко Наталію Вячеславівну;

Баглійського районного суду міста Дніпродзержинська

Дніпропетровської області

Подобєд Олену Костянтинівну;

Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Ковальову Ангеліну Борисівну;

Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу

Дніпропетровської області

Сільченка Вадима Євгеновича;

Інгулецького районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Попова Віталія Валерійовича;

Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Коноваленка Максима Івановича;

Дебальцевського міського суду Донецької області

Афанасьєву Юлію Олегівну,

Кардашенка Олексія Анатолійовича,

Крилову Юлію Петрівну,

Попович Тамару Миколаївну;

Димитровського міського суду Донецької області

Рибкіна Олексія Анатолійовича;

Добропільського міськрайонного суду Донецької області

Любчик Василину Миколаївну;

Докучаєвського міського суду Донецької області

Сєліна Євгена Валерійовича;

Краматорського міського суду Донецької області

Костюкова Дмитра Геннадійовича,

Сухоручко Юлію Олександрівну,

Нейла Ігоря Миколайовича;

Красноармійського міськрайонного суду Донецької області

Коваленка Віктора Олександровича;

Мар'їнського районного суду Донецької області

Приходько Вікторію Анатоліївну;

Новоазовського районного суду Донецької області

Безрук Тетяну Василівну;

Новогродівського міського суду Донецької області

Грідяєву Марину Володимирівну;

Першотравневого районного суду Донецької області

Демочка Дмитра Олександровича;

Шахтарського міськрайонного суду Донецької області

Пархоменко Ірину Олександрівну;

Ворошиловського районного суду міста Донецька

Алтухову Олесю Сергіївну,

Орєхова Олега Івановича,

Цукурова Владислава Петровича;

Київського районного суду міста Донецька

Чальцеву Тетяну Володимирівну,

Чудопалову Світлану Вікторівну;

Куйбишевського районного суду міста Донецька

Ларіну Ольгу Віталіївну,

Машкіну Наталю Василівну,

Писанець Наталю Володимирівну;

Пролетарського районного суду міста Донецька

Кирилюк Наталію Анатоліївну;

Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області

Кулика Сергія Вікторовича,

Соловйова Олега Леонідовича;

Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області

Вайновського Артура Миколайовича,

Гноєвого Сергія Сергійовича;

Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької області

Митрофанову Євгенію Геннадіївну,

Федотову Вікторію Миколаївну;

Центрально-Міського районного суду міста Макіївки Донецької області

Мащенко Світлану Василівну,

Яременко Ірину Володимирівну;

Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області

Березнікова Олександра Володимировича,

Воронкова Дениса Володимировича;

Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

Вдовиченко Тетяну Миколаївну;

Коростишівського районного суду Житомирської області

Рибнікову Марину Миколаївну;

Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області

Михайловську Антоніну Віталіївну,

Мозгового Володимира Борисовича;

Попільнянського районного суду Житомирської області

Рудника Миколу Івановича;

Ружинського районного суду Житомирської області

Митюк Олесю Василівну;

Богунського районного суду міста Житомира

Болейка Андрія Петровича,

Костенко Софію Михайлівну;

Корольовського районного суду міста Житомира

Шимон Людмилу Сергіївну;

Берегівського районного суду Закарпатської області

Гецка Юрія Юрійовича;

Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області

Довжанина Василя Михайловича,

Курах Ларису Василівну;

Рахівського районного суду Закарпатської області

Марусяк Марію Олексіївну;

Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області

Деметрадзе Тамаза Ревазовича,

Малюка Віталія Мирославовича,

Ротмістренка Михайла Володимировича;

Бердянського міськрайонного суду Запорізької області

Білоусову Олену Миколаївну,

Дубровську Надію Миколаївну;

Василівського районного суду Запорізької області

Задорожка Дмитра Анатолійовича;

Вільнянського районного суду Запорізької області

Мануйлову Наталію Юріївну;

Енергодарського міського суду Запорізької області

Бульбу Олександра Миколайовича;

Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області

Юрлагіну Тамару Володимирівну;

Токмацького районного суду Запорізької області

Новікову Наталію Валеріївну;

Комунарського районного суду міста Запоріжжя

Піха Юрія Романовича;

Ленінського районного суду міста Запоріжжя

Баруліну Тамару Євгенівну,

Козлову Наталію Юріївну;

Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя

Крамаренко Інну Анатоліївну;

Богородчанського районного суду Івано-Франківської області

Шишка Олега Анатолійовича;

Снятинського районного суду Івано-Франківської області

Калиновського Михайла Михайловича,

Собка Василя Мар'яновича;

Тисменицького районного суду Івано-Франківської області

Гургулу Володимира Богдановича;

Білоцерківського міськрайонного суду Київської області

Дубановську Ірину Дмитрівну;

Богуславського районного суду Київської області

Кіхтенка Сергія Олександровича;

Броварського міськрайонного суду Київської області

Радзівіл Аліну Григорівну,

Телепенька Анатолія Дмитровича;

Рокитнянського районного суду Київської області

Голік Нінель Олегівну;

Бобринецького районного суду Кіровоградської області

Замшу Олену Володимирівну

Гайворонського районного суду Кіровоградської області

Сліпенка Руслана Юрійовича;

Знам'янського міськрайонного суду Кіровоградської області

Ябчик Наталію Миколаївну;

Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Бойко Ірину Анатоліївну;

Новоархангельського районного суду Кіровоградської області

Краснопольську Людмилу Петрівну;

Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області

Ніколаєва Максима Вікторовича;

Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області

Кадигроб Світлану Миколаївну;

Ульяновського районного суду Кіровоградської області

Бондаренка Антона Антоновича;

Кіровського районного суду міста Кіровограда

Антипову Ірину Леонідівну,

Варакіну Наталію Борисівну,

Поступайла Володимира Васильовича;

Краснодонського міськрайонного суду Луганської області

Шмигельського Дмитра Івановича;

Марківського районного суду Луганської області

Логвіненка Тараса Григоровича,

Рукас Оксану Володимирівну;

Міловського районного суду Луганської області

Шовкуна Володимира Олександровича;

Новопсковського районного суду Луганської області

Проньку Вікторію Василівну;

Перевальського районного суду Луганської області

Іванова Андрія Петровича;

Сєвєродонецького міського суду Луганської області

Комплєктову Тетяну Олександрівну,

Посохова Івана Сергійовича;

Слов'яносербського районного суду Луганської області

Мицик Світлану Анатоліївну;

Старобільського районного суду Луганської області

Воронкіна Олександра Анатолійовича;

Артемівського районного суду міста Луганська

Горбенко Наталію Олександрівну,

Єсауленко Марину Володимирівну;

Кам'янобрідського районного суду міста Луганська

Бойко Наталію Володимирівну,

Пташкіну Анжелу Олександрівну;

Ленінського районного суду міста Луганська

Кравченко Наталію Олександрівну,

Лібстера Андрія Сергійовича;

Буського районного суду Львівської області

Шендрікову Ганну Олександрівну;

Городоцького районного суду Львівської області

Малахову-Онуфер Ангеліну Миколаївну,

Перетятько Оксану Василівну;

Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області

Курус Руслану Іванівну,

Медведика Лева Орестовича,

Павлів Зоряну Степанівну;

Золочівського районного суду Львівської області

Бакаїм Марію Василівну;

Миколаївського районного суду Львівської області

Бачуна Олександра Ігоровича,

Павліва Володимира Романовича;

Мостиського районного суду Львівської області

Джалу Сергія Юрійовича,

Білоуса Юрія Богдановича,

Кічака Юрія Васильовича;

Пустомитівського районного суду Львівської області

Кіпчарського Миколу Олексійовича;

Сокальського районного суду Львівської області

Фарину Лідію Юріївну;

Стрийського міськрайонного суду Львівської області

Гулу Людмилу Василівну;

Стрийського міськрайонного суду Львівської області

Ковалишин Наталію Іванівну;

Турківського районного суду Львівської області

Кріля Луку Михайловича;

Залізничного районного суду міста Львова

Гедз Богдану Михайлівну,

Пилип'юк Галину Миколаївну;

Личаківського районного суду міста Львова

Мармаша Володимира Ярославовича,

Стрепка Назара Любомировича;

Сихівського районного суду міста Львова

Тімченко Олену Валеріївну;

Шевченківського районного суду міста Львова

Єзерського Руслана Богдановича,

Едера Павла Тадейовича;

Березнегуватського районного суду Миколаївської області

Лусту Сергія Анатолійовича;

Жовтневого районного суду Миколаївської області

Глубоченка Сергія Михайловича;

Новобузького районного суду Миколаївської області

Васильченко Наталю Олександрівну;

Новоодеського районного суду Миколаївської області

Демінську Олесю Іванівну;

Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області

Рак Ларису Миколаївну;

Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області

Шикерю Ірину Анатоліївну;

Заводського районного суду міста Миколаєва

Гаврасієнка Вадима Олександровича,

Притуляк Інну Олександрівну;

Корабельного районного суду міста Миколаєва

Непшу Олексія Івановича;

Ленінського районного суду міста Миколаєва

Рум'янцеву Надію Олексіївну;

Ананьївського районного суду Одеської області

Надєр Ліму Махді;

Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області

Матяш Таїсію Леонідівну,

Савицького Сергія Ігоровича;

Біляївського районного суду Одеської області

Горяєва Ігоря Миколайовича,

Пендюру Леоніда Олександровича;

Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області

Пащенко Тетяну Павлівну;

Іллічівського міського суду Одеської області

Петрюченко Мирославу Іванівну;

Котовського міськрайонного суду Одеської області

Бондаренко Наталю Володимирівну;

Ренійського районного суду Одеської області

Бошкова Івана Дмитровича;

Фрунзівського районного суду Одеської області

Тростенюка В'ячеслава Анатолійовича;

Київського районного суду міста Одеси

Войтова Геннадія Васильовича,

Літвінову Ірину Анатоліївну,

Салтан Людмилу Володимирівну;

Малиновського районного суду міста Одеси

Бобуйка Ігоря Анатолійовича,

Коблову Ольгу Дмитрівну,

Черевка Сергія Павловича;

Приморського районного суду міста Одеси

Бондаря Вячеслава Яковича,

Гончарова Романа Васильовича,

Луняченка Олександра Анатолійовича,

Науменка Андрія Володимировича;

Суворовського районного суду міста Одеси

Дяченка Віктора Григоровича;

Машівського районного суду Полтавської області

Косик Світлану Миколаївну;

Пирятинського районного суду Полтавської області

Ощинську Юлію Олександрівну;

Київського районного суду міста Полтави

Калька Олександра Сергійовича;

Октябрського районного суду міста Полтави

Бугрія Володимира Михайловича,

Савченко Людмилу Іванівну;

Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області

Гусача Олександра Миколайовича;

Здолбунівського районного суду Рівненської області

Ємельянову Лілію Валеріївну;

Кузнецовського міського суду Рівненської області

Зейкана Івана Юрійовича;

Острозького районного суду Рівненської області

Василевича Олега Вікторовича;

Рівненського районного суду Рівненської області

Гнатущенко Юлію Володимирівну,

Штогуна Олександра Сергійовича;

Краснопільського районного суду Сумської області

Басову Віту Іванівну;

Сумського районного суду Сумської області

Черних Оксану Миколаївну;

Зарічного районного суду міста Суми

Клімашевську Ірину Валентинівну,

Сибільова Олексія Валерійовича,

Сидоренко Аллу Петрівну;

Бережанського районного суду Тернопільської області

Музику Ярослава Михайловича;

Кременецького районного суду Тернопільської області

Коротича Ігоря Анатолійовича;

Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області

Вийванка Олега Михайловича;

Дергачівського районного суду Харківської області

Калиновську Лоліту Віталіївну;

Зміївського районного суду Харківської області

Шахову Владлену Володимирівну;

Ізюмського міськрайонного суду Харківської області

Герцова Олександра Миколайовича;

Куп'янського міськрайонного суду Харківської області

Сіренко Юлію Юріївну;

Лозівського міськрайонного суду Харківської області

Каращука Тимура Олександровича,

Харабадзе Карину Шакровну;

Харківського районного суду Харківської області

Ільїну Ганну Іванівну,

Юдіна Євгена Олександровича;

Дзержинського районного суду міста Харкова

Купіну Марину Анатоліївну,

Цвірюка Дениса Васильовича;

Жовтневого районного суду міста Харкова

Лактіну Марину Олексіївну;

Комінтернівського районного суду міста Харкова

Фанду Оксану Анатоліївну;

Високопільського районного суду Херсонської області

Дамчука Олександра Олександровича;

Каланчацького районного суду Херсонської області

Живцову Олену Анатоліївну;

Каховського міськрайонного суду Херсонської області

Марків Тетяну Анатоліївну;

Новокаховського міського суду Херсонської області

Пилипенка Сергія Васильовича,

Червоненка Дмитра Валерійовича;

Скадовського районного суду Херсонської області

Клімченка Максима Ігоревича;

Цюрупинського районного суду Херсонської області

Сіденка Сергія Івановича,

Яценка Олексія Михайловича;

Дніпровського районного суду міста Херсона

Войцеховську Яну Вікторівну;

Комсомольського районного суду міста Херсона

Гуцалюка Олександра Володимировича;

Суворовського районного суду міста Херсона

Зуб Ірину Юріївну;

Волочиського районного суду Хмельницької області

Ніколову Світлану Вікторівну;

Городоцького районного суду Хмельницької області

Федорук Інну Миколаївну;

Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області

Гладій Людмилу Миколаївну,

Мантуляка Юрія Вікторовича;

Красилівського районного суду Хмельницької області

Федишина Ігоря Володимировича;

Полонського районного суду Хмельницької області

Горгулько Надію Анатоліївну;

Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області

Сагайдак Інну Миколаївну;

Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області

Бондарчука Володимира Володимировича,

Вітушинську Олександру Олександрівну,

Приступу Дмитра Івановича,

Порозову Інну Юріївну,

Сарбея Олександра Федоровича,

Чевилюк Зоряну Анатоліївну;

Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області

Березюка Олександра Григоровича;

Уманського міськрайонного суду Черкаської області

Кормана Олександра Володимировича;

Заставнівського районного суду Чернівецької області

Стрільця Ярослава Степановича;

Кіцманського районного суду Чернівецької області

Масюк Людмилу Орестівну;

Першотравневого районного суду міста Чернівці

Федіну Аліну Василівну;

Бахмацького районного суду Чернігівської області

Глушко Олену Іванівну;

Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області

Павлова Володимира Григоровича;

Чернігівського районного суду Чернігівської області

Олещенко Вікторію Іванівну;

Деснянського районного суду міста Чернігова

Требух Наталію Володимирівну;

Дарницького районного суду міста Києва

Мицик Юлію Сергіївну;

Деснянського районного суду міста Києва

Зотько Тетяну Анатоліївну,

Сенюту Вероніку Олександрівну,

Скрипку Оксану Іванівну;

Дніпровського районного суду міста Києва

Галагана Віталія Івановича,

Метелешко Оксану Василівну;

Подільського районного суду міста Києва

Войтенко Тетяну Віталіївну;

Шевченківського районного суду міста Києва

Левицьку Тетяну Володимирівну,

Сидорова Євгенія Вікторовича;

окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим

Котареву Ганну Михайлівну;

Вінницького окружного адміністративного суду

Жданкіну Наталію Володимирівну,

Свентуха Віталія Михайловича;

Волинського окружного адміністративного суду

Волдінера Фелікса Арнольдовича,

Каленюк Жанну Василівну;

Дніпропетровського окружного адміністративного суду

Бондар Марину Володимирівну,

Букіну Лілію Євгенівну,

Врону Олену Віталіївну,

Куделько Надію Євгенівну;

Донецького окружного адміністративного суду

Абдукадирову Каріне Ескендерівну,

Бєломєстнова Олександра Юрійовича,

Буряк Ірину Володимирівну,

Голуб Вікторію Анатоліївну,

Ушенка Сергія Володимировича,

Загацьку Тетяну Василівну,

Зеленова Андрія Сергійовича,

Логойду Тетяну Володимирівну,

Мозговую Наталю Анатоліївну,

Михайлик Аліну Сергіївну,

Стойку Віталія Васильовича,

Черникову Ангеліну Олександрівну,

Чучка Владислава Михайловича,

Шинкарьову Ірину Віліївну;

Житомирського окружного адміністративного суду

Панкеєву Вікторію Анатоліївну;

Закарпатського окружного адміністративного суду

Калинич Ярославу Михайлівну;

Запорізького окружного адміністративного суду

Конишеву Олену Василівну;

Івано-Франківського окружного адміністративного суду

Грицюка Петра Петровича,

Микитюка Романа Васильовича,

Панікара Ігоря Вікторовича,

Скільського Івана Ігоровича,

Тимощука Остапа Любомировича;

Київського окружного адміністративного суду

Леонтовича Андрія Миколайовича;

Кіровоградського окружного адміністративного суду

Пасічника Юрія Павловича,

Черниш Ольгу Анатоліївну,

Чубару Надію Вікторівну;

Луганського окружного адміністративного суду

Захарову Олену В'ячеславівну,

Ірметову Олесю Віталіївну,

Пляшкову Катерину Олександрівну,

Твердохліба Романа Сергійовича,

Чернявську Тетяну Іванівну;

Львівського окружного адміністративного суду

Качур Роксолану Петрівну,

Коморного Олександра Ігоровича,

Кравчука Володимира Миколайовича,

Крутько Олену Василівну,

Лунь Зоряну Іванівну,

Мричко Наталію Іванівну,

Сподарик Наталію Іванівну;

Миколаївського окружного адміністративного суду

Брагара Віталія Станіславовича,

Зіньковського Олександра Анатолійовича,

Мельника Олександра Михайловича,

Мороза Андрія Олександровича,

Птичкіну Вероніку Володимирівну,

Устинова Ігоря Анатолійовича;

Одеського окружного адміністративного суду

Бойко Людмилу Миколаївну,

Юхтенко Людмилу Романівну;

Полтавського окружного адміністративного суду

Алєксєєву Наталію Юнівну,

Слободянюк Наталю Іванівну,

Шевякова Ігоря Сергійовича;

Рівненського окружного адміністративного суду

Гудиму Ніну Сергіївну,

Дудар Оксану Михайлівну,

Друзенко Наталію Василівну,

Зозулю Дмитра Петровича,

Махаринця Дмитра Євгенійовича;

Сумського окружного адміністративного суду

Шевченко Ірину Григорівну;

Тернопільського окружного адміністративного суду

Мірінович Уляну Анатоліївну;

Харківського окружного адміністративного суду

Заічко Олену Вікторівну,

Єгупенка Владислава Вадимовича,

Кухар Марину Дмитрівну,

Піскун Вікторію Олександрівну,

Сліденка Андрія Вікторовича,

Супруна Юрія Олександровича,

Шевченка Олександра Володимировича;

Херсонського окружного адміністративного суду

Ковбій Олену Василівну,

Морську Галину Михайлівну;

Хмельницького окружного адміністративного суду

Тарновецького Івана Ігоровича;

Черкаського окружного адміністративного суду

Гайдаш Віталіну Анатоліївну;

Чернівецького окружного адміністративного суду

Боднарюка Олега Васильовича,

Скакун Оксану Петрівну;

Чернігівського окружного адміністративного суду

Тихоненко Оксану Михайлівну;

окружного адміністративного суду міста Києва

Васильченко Ірину Петрівну,

Вєкуа Нану Гуриєлівну,

Григоровича Павла Олександровича,

Клименчук Наталію Миколаївну,

Костенка Дмитра Анатолійовича,

Пащенка Костянтина Сергійовича,

Смолія Ігоря Володимировича,

Шейко Тетяну Іванівну,

Шрамко Юлію Теодорівну,

Чудак Олесю Миколаївну;

окружного адміністративного суду міста Севастополя

Кириленко Олену Олександрівну;

господарського суду Вінницької області

Нешик Ольгу Степанівну;

господарського суду Донецької області

Лейбу Максима Олександровича;

господарського суду Донецької області

Зекунова Едуарда Вікторовича,

Нестеренко Юлію Сергіївну,

Фурсову Світлану Миколаївну;

господарського суду Житомирської області

Кравець Світлану Георгіївну,

Макаревича Валерія Анатолійовича,

Соловей Людмилу Анатоліївну;

господарського суду Запорізької області

Горохова Ігоря Сергійовича,

Юлдашева Олексія Олексійовича;

господарського суду Київської області

Янюк Олену Сергіївну;

господарського суду Кіровоградської області

Кабакову Віту Григорівну;

господарського суду Львівської області

Рима Тараса Ярославовича;

господарського суду Миколаївської області

Алексєєва Андрія Павловича;

господарського суду Полтавської області

Солодюк Олену Віталіївну;

господарського суду Сумської області

Спиридонову Надію Олександрівну;

господарського суду Тернопільської області

Гевка Володимира Львовича;

господарського суду Харківської області

Рильову Вікторію В'ячеславівну,

Смірнову Олену Володимирівну,

Шатернікова Миколу Івановича;

господарського суду Черкаської області

Кучеренко Оксану Іванівну;

господарського суду Чернівецької області

Марущака Іллю Васильовича,

Тинка Олександра Сергійовича;

господарського суду міста Києва

Баранова Дмитра Олександровича,

Іванченкову Ольгу Миколаївну,

Коткова Олександра Васильовича,

Щербакова Сергія Олександровича;

господарського суду міста Севастополя

Погребняка Олексія Станиславовича,

Юріну Олену Миколаївну.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос