Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Донецкой области, изменении и установлении черты города Мариуполь и Волновахского района Донецкой области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.09.2015 № 3091
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, зміну і встановлення меж міста Маріуполь та Волноваського району Донецької області

З метою упорядкування адміністративних зв'язків між окремими населеними пунктами Донецької області, які були розірвані внаслідок проведення антитерористичної операції, створення умов для ефективного здійснення повноважень органами місцевого самоврядування адміністративно-територіальних одиниць, що знаходяться поза межами зони проведення антитерористичної операції, та забезпечення життєдіяльності у таких населених пунктах, враховуючи Положення про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української РСР, затверджене Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 12 березня 1981 року N 1654-X, керуючись Конституцією України, Верховна Рада України постановляє:

1. Змінити межі міста Маріуполь та Волноваського району Донецької області, збільшивши територію міста Маріуполь на 4928,3 гектара земель за рахунок передачі до його складу 4928,3 гектара земель Лебединської сільської ради Волноваського району (в тому числі території села Лебединське, селища Калинівка, села Сопине).

2. Кабінету Міністрів України в межах повноважень забезпечити координацію дій органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, пов'язаних із зміною і встановленням меж міста Маріуполь та Волноваського району Донецької області.

3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос