Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно финансовой обеспеченности предоставления административных услуг органами местного самоуправления)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 02.07.2015 № 2981/П
Дата рассмотрения: 02.07.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування) (реєстр. N 2981), поданий народними депутатами України Ляшком О. В, Алексєєвим І. С., Галасюком В. В. та іншими.

2. Комітету Верховної Ради України з питань бюджету доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні після прийняття в цілому проектів законів України про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (реєстр. N 2982), про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (реєстр. N 2983) та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг (реєстр. N 2984).

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос