Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по проверке законности сооружения объектов строительства на территории города Киева

Проект постановления Верховной Рады Украины от 29.05.2015 № 2976
Дата рассмотрения: 29.05.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки законності спорудження об'єктів будівництва на території міста Києва

Відповідно до статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з перевірки законності спорудження об'єктів будівництва на території міста Києва (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основними завданнями Тимчасової слідчої комісії здійснення перевірки на предмет дотримання чинного законодавства при спорудженні об'єктів будівництва, а також діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення та припинення фактів незаконного провадження будівельної діяльності на території міста Києва.

3. Визначити, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 15 народних депутатів України, виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від тридцяти народних депутатів України, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції (депутатської групи), а також одного позафракційного народного депутата України

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Сташука Віталія Филимоновича (фракція політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"), заступником голови комісії обрати народного депутата України - Новак Наталію Василівну (фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА").

5. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

фракції Політичної партії "Опозиційний блок"

фракції Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

фракції Радикальної партії Олега Ляшка

фракція Політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

група "Воля народу"

група "Відродження"

позафракційний

6. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною за умови присутності більшості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій, депутатських груп.

7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

8. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - 3 місяці з дня прийняття цієї Постанови.

9. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше чотирьох місяців з дня прийняття цієї Постанови.

10. Дана Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України 

В. Б. Гройсман

Опрос