Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины "О Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 03.06.2015 № 2966/П
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг"

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", реєстр. N 2966, поданий Кабінетом Міністрів України.

2. Доручити Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки з урахуванням положень законопроектів "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", реєстр. N 2966-1 від 29.05.2015 р., внесений н. д. Мартовицьким А. В., та реєстр. N 2966-2 від 02.06.2015 р., внесений н. д. Левченком Ю. В., а також зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи доопрацювати зазначений законопроект та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос