Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Развитие туристической индустрии как инструмент экономического развития и инвестиционной привлекательности Украины" (октябрь 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.05.2015 № 2861
Дата рассмотрения: 15.05.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України" (жовтень 2015 року)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести в жовтні 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України".

2. Кабінету Міністрів України до 1 вересня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні та довідкові матеріали щодо тематики парламентських слухань та конкретні пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських організацій здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Запросити Президента України взяти участь у парламентських слуханнях.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, релігійних конфесій, політичних партій, інших об'єднань громадян, наукових установ, представників громадськості.

6. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України, Інформаційному управлінню апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань у засобах масової інформації.

7. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Парламентським видавництвом.

8. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос