Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 400-й годовщины со дня основания Национального университета "Києво-Могилянська академія" (в октябре 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.05.2015 № 2799
Дата рассмотрения: 08.05.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 400-ої річниці з дня заснування Національного університету "Києво-Могилянська академія" (у жовтні 2015 року)

До 400-ої річниці заснування Національного університету "Києво-Могилянська академія", який був заснований на базі Київської братської школи 15 жовтня 1615 року, враховуючи історичне значення та вагомий внесок у розвиток та становлення вітчизняної освіти і науки формування національної еліти, сприяння інтеграції України у сучасний науково-дослідний та освітній міжнародний простір,

Верховна Рада України постановляє:

1. У жовтні 2015 року на державному рівні урочисто відзначити 400-ту річницю заснування Національного університету "Києво-Могилянська академія".

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

- у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 400-ої річниці Національного університету "Києво-Могилянська академія";

- у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 400-ої річниці Національного університету "Києво-Могилянська академія";

- забезпечити відзначення у жовтні 2015 року на державному рівні 400-ої річниці заснування Національного університету "Києво-Могилянська академія".

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені історії створення "Києво-Могилянської академії" - першого вищого навчального закладу, що відповідав запитам і потребам духовного життя українського народу в період радикальних світоглядних і суспільно-політичних змін, народно-визвольної боротьби, формування національної церкви і держави. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 400-ої річниці Національного університету "Києво-Могилянська академія".

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" виготовити поштові конверти та поштові марки, присвячені 400-ій річниці заснування Національного університету "Києво-Могилянська академія".

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

6. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос