Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об Обращении Верховной Рады Украины к народному депутату Украины, члену делегации Украины в Парламентской Ассамблее Совета Европы Надежде Савченко

Проект постановления Верховной Рады Украины от 08.05.2015 № 2798
Дата рассмотрения: 08.05.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Звернення Верховної Ради України до народного депутата України, члена делегації України у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Савченко

Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити Звернення Верховної Ради України до народного депутата України, члена делегації України у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Савченко (додається).

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

 

ЗВЕРНЕННЯ
Верховної Ради України
до народного депутата України, члена делегації України у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Савченко

Шановна Надіє Вікторівно!

Верховна Рада України вважає за свій обов'язок звернутися до Вас перед усім як до громадянки України, члена українського парламенту, одного з представників України у Парламентській Асамблеї Ради Європи, зі словами підтримки і солідарності, словами глибокої вдячності за щоденну звитягу, яку Ви являєте Україні і світові у ворожому полоні.

Щиро, з почуттям високої гордості за те, що ми є з Вами співгромадянами, вітаємо Вас з Днем народження. Зичимо Вам якомога швидше побачити Ваших маму і сестру, повернувшись на Батьківщину. Здоров'я Вам, перед усім, шановна Надіє Вікторівно! Ваша незламність, гордість та сила є прикладом для усіх, хто сьогодні захищає Україну від ворожої навали на фронті і у тилу.

Для нас - народних депутатів України є честю називатися Вашими колегами. Ми докладаємо і будемо докладати усіх можливих зусиль щоб визволити Вас, усіх заручників та полонених громадян України з російського полону.

Ще раз прийміть вітання України з Днем Вашого народження. Україна неодмінно переможе, поставши державою, яка гідна таких своїх громадян, як Ви, шановна Надіє Вікторівно.

Слава Україні!

____________

Опрос