Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обращении к Кабинету Министров Украины с требованием об отмене постановления Кабинета Министров Украины от 4 марта 2015 г. N 79 "Некоторые вопросы оформления и выдачи справки о постановке на учет лица, перемещающегося со временно оккупированной территории Украины или района проведения антитеррористической операции"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 28.04.2015 № 2746
Дата рассмотрения: 28.04.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. N 79 "Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції"

З метою захисту прав і свобод внутрішньо переміщених осіб,

Верховна Рада України постановляє:

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. N 79 "Деякі питання оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції" як таку, що суперечить Конституції України, законам України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" та "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос