Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 95-летия со дня рождения Ивана Никитовича Кожедуба

Проект постановления Верховной Рады Украины от 21.04.2015 № 2693
Дата рассмотрения: 21.04.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 95-річчя з дня народження Івана Микитовича Кожедуба

8 червня 2015 року виповнюється 95 років з дня народження Івана Микитовича Кожедуба - уславленого сина українського народу, тричі Героя Радянського Союзу.

Враховуючи особисті значні заслуги І. М. Кожедуба у визволені України та інших країн від фашистських окупантів, відзначаючи його вагомий внесок у післявоєнну відбудову зруйнованого господарства нашої країни, Верховна Рада України постановляє:

1. У червні 2015 року урочисто відзначити на державному рівні 95-річчя з дня народження Івана Микитовича Кожедуба.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови розробити і затвердити план ювілейних заходів, передбачивши у ньому фінансування вирішення важливих питань розвитку малої батьківщини І. М. Кожедуба, а саме:

- реконструкція Ображіївського навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа I - III ступенів імені І. М. Кожедуба - дошкільний навчальний заклад Шосткинської районної ради Сумської області;

- ремонт дороги до села Ображіївка Шосткинського району Сумської області;

- завершення будівництва в селі Ображіївка Шосткинського району Сумської області водогінних мереж та введення їх в експлуатацію.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, які проводитимуться у зв'язку з урочистим відзначенням на державному рівні 95-річчя з дня народження І. М. Кожедуба.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос