Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии за основу проекта Закона Украины о внесении изменения в статью 11 Закона Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" (относительно психологической реабилитации военнослужащих после выполнения заданий в боевых условиях)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 22.05.2015 № 2686/П
Дата рассмотрения: 22.05.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо психологічної реабілітації військовослужбовців після виконання завдань у бойових умовах)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо психологічної реабілітації військовослужбовців після виконання завдань у бойових умовах) (реєстр. N 2686), поданий народними депутатами України Споришем І. Д., Герасимовим А. В. та Величковичем Р. М.

2. Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос