Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О досрочном прекращении полномочий Харьковского областного совета, Харьковского городского совета и Харьковского городского головы в связи с действиями, подрывающими суверенитет, независимость и территориальную целостность Украины, и назначении внеочередных выборов

Проект постановления Верховной Рады Украины от 06.03.2015 № 2341
Дата рассмотрения: 06.03.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про дострокове припинення повноважень Харківської обласної ради, Харківської міської ради та Харківського міського голови у зв'язку з діями, що підривають суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, та призначення позачергових виборів

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частин першої, четвертої та п'ятої статті 78, частин другої, п'ятої та шостої статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини третьої статті 14, частин першої та п'ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" Верховна Рада України постановляє:

1. Достроково припинити повноваження Харківської обласної ради, Харківської міської ради та Харківського міського голови у зв'язку з діями, що підривають суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України.

2. Призначити позачергові вибори Харківської обласної ради, Харківської міської ради та Харківського міського голови на останню неділю дев'яностоденного строку з дня набрання чинності цією Постановою та провести їх в порядку, визначеному Законом України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

3. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Харківської обласної ради, Харківської міської ради та Харківського міського голови.

4. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Харківської обласної ради, Харківської міської ради та Харківського міського голови за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених на здійснення Центральною виборчою комісією керівництва та управління у сфері проведення виборів і референдумів, та коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос