Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования вероятных преступлений и спекулятивных деяний, повлекших стремительное колебание курса иностранных валют и девальвацию гривни

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.02.2015 № 2247
Дата рассмотрения: 26.02.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування імовірних злочинів та спекулятивних діянь, які призвели до стрімкого коливання курсу іноземних валют та девальвації гривні

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України та статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування імовірних злочинів та спекулятивних діянь, які призвели до стрімкого коливання курсу іноземних валют та девальвації гривні (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії одержання повної та достовірної інформації щодо рішень посадових осіб, причин та передумов стрімкого коливання курсу іноземних валют та девальвації гривні.

3. Кабінету Міністрів України, Національному банку України, Міністерству фінансів України, Міністерству внутрішніх справ України, Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України, банківським установам та іншим підприємствам, установам та організаціям незалежно від форм власності та підпорядкування забезпечити додержання законів України "Про статус народного депутата України", "Про комітети Верховної Ради України", "Про державну таємницю" щодо доступу членів Тимчасової слідчої комісії до інформації, матеріалів і документів, що стосуються основного завдання діяльності Тимчасової слідчої комісії.

4. Затвердити склад Тимчасової слідчої комісії у кількості 11 народних депутатів.

5. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Капліна Сергія Миколайовича, фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

6. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів:

- фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

- фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликанні;

- фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ";

- фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

- фракція Політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України;

- група "Воля народу";

- група "Економічний розвиток";

- позафракційний.

7. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною в кількості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій, депутатської групи.

8. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

9. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - один місяць з дня прийняття цієї Постанови.

10. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше місячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

11. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос