Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам расследования фактов служебной халатности, повлекшей трагическую гибель спасателей Государственной службы Украины по чрезвычайным ситуациям во время тушения пожара на нефтяной базе ООО "БРСМ-Нафта" в Васильковском районе Киевской области

Проект постановления Верховной Рады Украины от 19.06.2015 № 2124а
Дата рассмотрения: 19.06.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів службової недбалості, яка призвела до трагічної загибелі рятівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час гасіння пожежі на нафтовій базі ТОВ "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України та статті 87 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування фактів службової недбалості, яка призвела до трагічної загибелі рятівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час гасіння пожежі на нафтовій базі ТОВ "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основним завданням Тимчасової слідчої комісії одержання та перевірка інформації щодо фактів службової недбалості, яка призвела до трагічної загибелі рятівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час гасіння пожежі на нафтовій базі ТОВ "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області.

3. Міністерству внутрішніх справ України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Генеральній прокуратурі України та іншим органам, незалежно від форми власності, забезпечити додержання законів України "Про статус народного депутата України", "Про комітети Верховної Ради України", "Про державну таємницю" щодо доступу членів Тимчасової слідчої комісії до інформації, матеріалів і документів, що стосуються основного завдання діяльності Тимчасової слідчої комісії.

4. Затвердити склад Тимчасової слідчої комісії у кількості 13 народних депутатів.

5. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Капліна Сергія Миколайовича, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

6. Обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів:

- фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

- фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликанні;

- фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ";

- фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

- фракція Політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України;

- група "Воля народу";

- група "Відродження";

- позафракційний.

7. Встановити, що Тимчасова слідча комісія є повноважною в кількості членів комісії, обраних до її складу за пропозиціями депутатських фракцій, депутатських груп.

8. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

9. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - один місяць з дня прийняття цієї Постанови.

10. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше місячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

11. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос