Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "О военно-медицинской доктрине Украины" (20 мая 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 12.02.2015 № 2115
Дата рассмотрения: 12.02.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про військово-медичну доктрину України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 20 травня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про військово-медичну доктрину України".

2. Кабінету Міністрів України до 10 травня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів України інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітетам Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, науки і освіти, національної безпеки і оборони, соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, у справах ветеранів та інвалідів забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції щодо їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та фінансування видання матеріалів парламентських слухань Парламентським видавництвом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос