Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Семейная политика Украины - цели и задачи" (17 июня 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.02.2015 № 2110
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 17 червня 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Сімейна політика України - цілі та завдання".

2. Кабінету Міністрів України до 1 травня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні та довідкові матеріали щодо тематики парламентських слухань та конкретні пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських організацій здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Запросити Президента України взяти участь у парламентських слуханнях.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, релігійних конфесій, політичних партій, інших об'єднань громадян, наукових установ, представників громадськості.

6. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України, Інформаційному управлінню апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку висвітлення парламентських слухань у засобах масової інформації.

7. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Парламентським видавництвом.

 

Голова
Верховної Ради України

 

Опрос