Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 95-летия со дня основания Полтавской государственной аграрной академии (1 сентября 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 10.02.2015 № 2100
Дата рассмотрения: 10.02.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 95-річчя з дня заснування Полтавської державної аграрної академії (1 вересня 2015 року)

1 вересня 2015 року минає 95 років з дня заснування Полтавської державної аграрної академії.

Враховуючи значний внесок Полтавської державної аграрної академії в підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу України, розвиток аграрної науки, та у зв'язку з 95-річчям з дня її заснування, Верховна Рада України постановляє:

1. У вересні 2015 року урочисто відзначити 95-річчя з дня заснування Полтавської державної аграрної академії.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний строк з дня ухвалення цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 95-річчя з дня заснування Полтавської державної аграрної академії;

у тримісячний строк після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план основних заходів, пов'язаних із підготовкою та відзначенням 95-річчя з дня заснування Полтавської державної аграрної академії;

передбачити у Державному бюджеті України на 2015 рік кошти на фінансування проведення заходів з відзначення 95-річчя з дня заснування Полтавської державної аграрної академії;

вжити заходів щодо увічнення пам'яті видатних педагогічних діячів - корифеїв української освіти, які заснували, працювали в Полтавській державній аграрній академії.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені 95-річчю з дня заснування Полтавської державної аграрної академії, та забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням цієї події.

4. Рекомендувати Полтавській обласній державній адміністрації внести на розгляд Президента України подання про присвоєння почесних звань "Заслужений працівник освіти України", "Заслужений вчитель України", "Заслужений діяч науки і техніки України", "Заслужений працівник сільського господарства України" педагогічному складу та іншим працівникам Полтавської державної аграрної академії.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос