Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "О государственной политике по социальной защите внутренне перемещенных лиц" (в апреле 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 10.02.2015 № 2087
Дата рассмотрения: 10.02.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про державну політику щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб" (у квітні 2015 року)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести в квітні 2015 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про державну політику щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб".

2. Кабінету Міністрів України до 1 квітня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України необхідні інформаційно-аналітичні матеріали щодо питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітетам Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, національної безпеки і оборони, з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, у справах ветеранів та інвалідів, з питань охорони здоров'я, з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, з питань правової політики та правосуддя, з питань бюджету внести пропозиції щодо рекомендацій парламентських слухань, здійснити необхідні заходи з організації та методичного забезпечення слухань.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, членів Уряду України, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, профільних міжнародних організацій, науковців та експертів.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо- та відеотрансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та видання матеріалів парламентських слухань Парламентським видавництвом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос