Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 75-летия со дня рождения Ивана Миколайчука (15 июня 2016 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 15.06.2015 № 2076а
Дата рассмотрения: 15.06.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука

15 червня 2016 року виповнюється 75 років від дня народження Івана Миколайчука - українського кіноактора, кінорежисера та сценариста.

Враховуючи визначний внесок Івана Васильовича Миколайчука у розвиток національного кіно та літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2016 році урочисто відзначити на державному рівні 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука;

у двотижневий термін після утворення організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 75-річчя з дня народження Івана Миколайчука, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення. У плані заходів передбачити видання книги спогадів про Івана Миколайчука та буклет "Музей Івана Миколайчука";

підготувати та провести з нагоди 75-річчя урочистості в м. Чернівцях, с. Чорториї Кіцманського району Чернівецької області та м. Києві;

надати Музею Івана Миколайчука державний статус;

створити комплекс "Музей Івана Миколайчука" в с. Чортория Кіцманського району Чернівецької області, для чого збудувати приміщення для експозиційного та переглядового залів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Івана Миколайчука, та сприяти висвітленню державними засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 75-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 75-річчю з дня народження Івана Миколайчука.

5. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос