Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Перспективы введения Европейским Союзом безвизового режима для граждан Украины" (15 апреля 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 06.02.2015 № 2066
Дата рассмотрения: 06.02.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Перспективи запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 15 квітня 2015 року у залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Перспективи запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України", напередодні Ризького саміту "Східного партнерства" (21 - 22 травня 2015 р.).

2. Кабінету Міністрів України до 5 квітня 2015 року підготувати та подати до Верховної Ради України тиражовані для народних депутатів необхідні інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та пропозиції до проекту їх рекомендацій, а також визначити доповідачів із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції відповідно до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських організацій, здійснити необхідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань та внести проект їх рекомендацій.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку пряму трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України.

5. Управлінню справами апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання їх матеріалів видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради України

В. Гройсман

Опрос