Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Заявлении Верховной Рады Украины "Об обеспечении мира и стабильности на Востоке Украины"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 27.01.2015 № 1847
Дата рассмотрения: 27.01.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Заяву Верховної Ради України "Про забезпечення миру та стабільності на Сході України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Текст Заяви Верховної Ради України "Про забезпечення миру та стабільності на Сході України" схвалити (додається).

2. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

 

ЗАЯВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про забезпечення миру та стабільності на Сході України

Для забезпечення миру і стабільності в Україні Верховна Рада України заявляє про необхідність вжиття владою наступних невідкладних заходів:

1. Визнати неможливим вирішення конфлікту на Сході України військовим шляхом з гуманістичної точки зору, оскільки на цій території проживає кілька мільйонів українських громадян, життя і здоров'я яких щогодини наражається на небезпеку.

2. Провести прямі переговори з Російською Федерацією про спільні вичерпні зусилля з припинення вогню з метою забезпечення миру в Україні.

3. Визнати події на території Донецької та Луганської областей реальними військовими діями, що призвели до загибелі тисяч українців.

4. Вжити всіх заходів для відновлення гуманітарної і соціальної допомоги громадянам України, які перебувають у зонах військового конфлікту: відновлення соціальних виплат з одночасним забезпеченням механізмів з надання допомоги.

5. Негайно відновити транспортне сполучення з територіями Донецької та Луганської областей із забезпеченням механізмів запобігання вчинення терористичних актів.

6. Звернутися до Організації Об'єднаних Націй за наданням миротворчого контингенту ООН для забезпечення стійкого миру і безпеки населення в зоні військових дій.

7. Забезпечити функціонування українських засобів масової інформації на всій території Донецької та Луганської областей.

8. Звернутися до ОБСЄ, ООН та інших міжнародних організацій з проханням провести об'єктивне розслідування всіх терористичних актів і фактів насильства з наданням громадськості їх результатів, а також встановити винних у цих злочинах.

9. Звернутися до іноземних держав із проханням про негайне надання допомоги Україні для відновлення економіки і промислового потенціалу Донбасу, що постраждали внаслідок військових дій.

____________

Опрос