Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной следственной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам проверки фактов незаконной добычи и оборота песка, других полезных ископаемых, незаконной вырубки и оборота леса и лесоматериалов в Николаевской и Херсонской областях

Проект постановления Верховной Рады Украины от 23.01.2015 № 1832
Дата рассмотрения: 23.01.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів незаконного видобутку та обігу піску, інших корисних копалин, незаконної вирубки та обігу лісу і лісоматеріалів у Миколаївській та Херсонській областях

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 87 Регламенту Верховної Ради України, Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань перевірки фактів незаконного видобутку та обігу піску, інших корисних копалин, незаконної вирубки та обігу лісу і лісоматеріалів у Миколаївській та Херсонській областях (далі - Тимчасова слідча комісія).

2. Визначити основними завданнями Тимчасової слідчої комісії:

проведення детальної перевірки фактів незаконного видобутку та обігу піску, інших корисних копалин, незаконної вирубки та обігу лісу і лісоматеріалів у Миколаївській та Херсонській областях;

витребування від Генеральної прокуратури України та інших органів прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування відповідних матеріалів, які необхідні Тимчасовій слідчій комісії для проведення якісної, всебічної та фахової перевірки фактів незаконного видобутку та обігу піску, інших корисних копалин, незаконної вирубки та обігу лісу і лісоматеріалів у Миколаївській та Херсонській областях;

проведення детальної перевірки прозорості та законності процедур за якими проводяться видобуток та обіг піску, інших корисних копалин, вирубка та обіг лісу і лісоматеріалів у Миколаївській та Херсонській областях;

надання за результатам перевірки звіту щодо фактів незаконного видобутку та обігу піску, інших корисних копалин, незаконної вирубки та обігу лісу і лісоматеріалів у Миколаївській та Херсонській областях.

3. Встановити, що до складу Тимчасової слідчої комісії входить ____ народних депутатів України із забезпечення такого представництва:

- депутатська фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА" -;

- депутатська фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ" -;

- депутатська фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання -;

- депутатська фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" -;

- депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка -;

- депутатська фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України -;

- депутатська група "Воля народу" -;

- депутатська група "Економічний розвиток" -;

- позафракційних -.

4. Обрати головою Тимчасової слідчої комісії народного депутата України Хланя Сергія Володимировича (депутатська фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"), заступником голови Тимчасової слідчої комісії - народного депутата України Креміня Тараса Дмитровича (депутатська фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ").

5. Враховуючи надані пропозиції депутатських фракцій, депутатських груп та позафракційних народних депутатів України обрати до складу Тимчасової слідчої комісії таких народних депутатів України:

- депутатська фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

- депутатська фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

- депутатська фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання;

- депутатська фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ";

- депутатська фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

- депутатська фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України;

- депутатська група "Воля народу";

- депутатська група "Економічний розвиток";

- позафракційні.

6. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової слідчої комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

7. Визначити термін діяльності Тимчасової слідчої комісії - на час виконання покладених на неї завдань.

8. Звіт Тимчасової слідчої комісії про виконану роботу заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України не пізніше тримісячного терміну з дня прийняття цієї Постанови.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос