Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 130-летия со времени основания Национального технического университета "Харківський політехнічний інститут" (сентябрь 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 19.01.2015 № 1792
Дата рассмотрения: 19.01.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 130-річчя від часу заснування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (вересень 2015 року)

У 2015-му році виповниться 130 років від часу заснування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" створений у 1885-му році як Харківський практичний технологічний інститут. На той час це був перший вищий технічний навчальний заклад на території сучасної Наддніпрянської України. За роки існування він став невід'ємною частиною науково-технічної, інтелектуальної, культурної історії України. Сьогодні цей навчальний заклад є одним з провідних технічних вишів України. Враховуючи значний внесок Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" у підготовку науково-інженерної еліти країни, розбудову її економіки, важливе значення для розвитку світової та вітчизняної освіти і науки, Верховна Рада України постановляє:

1. У вересні 2015-го року на державному рівні урочисто відзначити 130-річчя заснування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 130-ї річниці заснування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";

у місячний термін після утворення організаційного комітету затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 130-ї річниці заснування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут";

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з 130-ю річницею заснування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

4. Вважати за доцільне проведення науково-практичних конференцій, круглих столів" та інших заходів, присвячених діяльності Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", висвітленню його 130-річної історії та сьогодення, науково-педагогічного доробку професорсько-викладацького складу, трудових досягнень видатних випускників-політехніків.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти та Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос