Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании 160-летия со дня рождения Ивана Осипова (август 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 19.01.2015 № 1791
Дата рассмотрения: 19.01.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про відзначення 160-річчя з дня народження Івана Осипова (серпень 2015 року)

12 (30 липня) серпня 2015 року виповнюється 160 років з дня народження Івана Павловича Осипова - талановитого вітчизняного вченого-хіміка, заслуженого професора, директора (ректора) Харківського технологічного інституту (нині - Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"), видатного громадського та просвітницького діяча.

Враховуючи важливість постаті Івана Осипова, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 160-річчя з дня народження Івана Осипова.

2. Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 160-річчя з дня народження Івана Осипова;

у місячний термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 160-річчя з дня народження Івана Осипова.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України:

організувати показ тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і діяльності Івана Осипова та забезпечити висвітлення заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 160-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 160-річчю з дня народження Івана Осипова;

Національному технічному університету "Харківський політехнічний інститут" встановити меморіальну дошку, присвячену І. П. Осипову.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти та Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос