Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "Роль, значение и влияние гражданского общества на формирование этнонациональной политики единства в Украине" (4 марта 2015 года)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 14.01.2015 № 1749
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 4 березня 2015 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Роль, значення та вплив громадянського суспільства на формування етнонаціональної політики єдності в Україні".

2. Кабінету Міністрів України до 15 лютого 2015 року підготувати та подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали щодо існуючої етнонаціональної політики єдності в державі та шляхів її удосконалення з метою дотримання європейських стандартів, збереження автентичної культурної спадщини, та використання соціального капіталу України, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

3. Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до їх рекомендацій.

4. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

5. Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення зазначених парламентських слухань, стенографування та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

6. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття

 

Голова Верховної Ради України

Опрос