Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О запрещении внешнего архитектурно-декоративного освещения зданий и сооружений и наружной рекламы в период времени с 24.00 до 6.00 (относительно мер обеспечения экономии электроэнергии)

Проект постановления Верховной Рады Украины от 30.12.2014 № 1686
Дата рассмотрения: 30.12.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про заборону зовнішнього архітектурно-декоративного освітлення будівель і споруд та зовнішньої реклами в період часу з 24.00 до 6.00 (щодо заходів забезпечення економії електроенергії)

Верховна Рада України постановляє:

1. Заборонити зовнішнє архітектурно-декоративне освітлення будівель і споруд та зовнішньої реклами (державних будівель, центральних вулиць міст, навчальних установ, торгівельно-розважальних центрів, магазинів, закладів харчування, малих архітектурних форм та інших споруд) в період часу з 24.00 до 6.00 з метою економії електроенергії.

2. Рекомендувати:

- Кабінету Міністрів України в п'ятиденний строк з дня прийняття цієї Постанови розробити перелік підприємств, установ та організацій, будівлі та споруди яких не підлягають переведенню в режим економії електроенергії в контексті заборони зовнішнього архітектурно-декоративного освітлення;

- Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в п'ятиденний строк з дня затвердження Кабінетом Міністрів України переліку підприємств, установ та організацій, будівлі та споруди яких не підлягають переведенню в режим економії електроенергії, розробити перелік будівель та споруд, на яких поширюється дія цієї Постанови, дати необхідні доручення органам виконавчої влади на місцях щодо реалізації заборони зовнішнього архітектурно-декоративного освітлення будівель і споруд в період часу з 24.00 до 6.00;

- виконавчим органам сільських, селищних, міських рад вжити заходів щодо відключення від енергопостачання зовнішніх рекламних засобів та незаконно встановлених малих архітектурних форм на територіях відповідних селищ, сіл, міст.

3. Віце-прем'єр-міністру - Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Зубку Г. Г. проінформувати Верховну Раду України під час години запитань до Уряду про вжиті заходи на виконання цієї Постанови.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос