Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении парламентских слушаний на тему: "О путях стабилизации банковской системы Украины"

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.12.2014 № 1644
Дата рассмотрения: 26.12.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про проведення парламентських слухань на тему: "Про шляхи стабілізації банківської системи України"

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 18 лютого 2015 року о 15 годині в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Про шляхи стабілізації банківської системи України".

2. Національному банку України до 21 січня 2015 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань, визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до їх рекомендацій.

4. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників Національного банку України, центральних органів влади, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, представників Громадської Ради Національного банку України, представників Асоціації українських банків, Незалежної асоціації банків України, Українського кредитно-банківського союзу, представників профільних громадських організацій та банківських об'єднань, представників банківських та небанківських фінансових установ, дослідницьких організацій, експертів.

5. Національній телекомпанії України та Національній радіокомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

6. Управлінню комп'ютеризованих систем, Інформаційному управлінню Апарату Верховної Ради України та Дирекції телерадіопрограм Верховної Ради України забезпечити аудіо та відео трансляцію парламентських слухань у мережі Інтернет.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України здійснити матеріально-технічне забезпечення проведення парламентських слухань та видання матеріалів парламентських слухань видавництвом Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос