Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О запрещении проведения мероприятий и зрелищ с использованием пиротехнических изделий до завершения антитеррористической операции

Проект постановления Верховной Рады Украины от 26.12.2014 № 1643
Дата рассмотрения: 26.12.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про заборону проведення заходів та видовищ з використанням піротехнічних виробів до завершення антитерористичної операції

Враховуючи, що проведення заходів та видовищ з використанням феєрверків, салютів та інших піротехнічних виробів одночасно з проведенням антитерористичної операції на сході України суперечить нормам суспільної моралі та викликає соціальну напругу, а також для дотримання поваги до пам'яті полеглих та живих героїв і учасників антитерористичної операції, Верховна Рада України постановляє:

1. Заборонити проведення феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів.

2. Встановити термін дії Постанови до завершення антитерористичної операції на території України.

3. Визнати Міністерство внутрішніх справ України відповідальним за виконання цієї Постанови.

4. За порушення норм даної Постанови, юридичні та фізичні особи, які проводять заходи та видовища з використанням феєрверків, салютів та інших піротехнічних виробів, несуть відповідальність у порядку, встановленому чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос