Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Временной специальной комиссии Верховной Рады Украины по вопросам подготовки законопроекта о внесении изменений в Конституцию Украины относительно децентрализации власти в государстве

Проект постановления Верховной Рады Украины от 11.12.2014 № 1390
Дата рассмотрения: 11.12.2014 Карта проходжения проекта

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в державі

Відповідно до частини третьої статті 89 Конституції України, статті 85 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:

1. Утворити Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради України з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в державі (далі - Тимчасова спеціальна комісія).

2. Тимчасова спеціальна комісія є головною з підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в державі.

3. Тимчасовій спеціальній комісії підготувати та подати до 10 лютого 2015 року на розгляд Верховної Ради України проект закону про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади в державі відповідно до законодавчої процедури внесення змін до Конституції України.

4. Визнати, що засідання Тимчасової спеціальної комісії є правомочними за умови присутності на її засіданнях половини народних депутатів України від складу Тимчасової спеціальної комісії.

5. Обрати головою Тимчасової спеціальної комісії народного депутата України Гройсмана Володимира Борисовича (позафракційний), заступником голови Тимчасової спеціальної комісії - народного депутата України _____________________________________________.

6. Обрати до складу Тимчасової спеціальної комісії таких народних депутатів:

 

- фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

- фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

- фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

- фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

- фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

 

- фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Шпенов Дмитро Юрійович

- фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання

 

- фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

 

- фракція Радикальної партії Олега Ляшка

 

- фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України

 

- група "Воля народу"

 

- група "Економічний розвиток"

Писаренко Валерій Володимирович

- позафракційний

7. Визначити термін діяльності Тимчасової спеціальної комісії до прийняття Верховною Радою України законопроекту про внесення змін до Конституції України, який буде підготовлений цією комісією.

8. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення роботи Тимчасової спеціальної комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.

9. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос