Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Каковы требования к заключению договоров (соглашений) на предоставление или получение туристических услуг?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 02.12.1999
Утратил силу

? Які вимоги до укладання договорів (угод) на надання або отримання туристичних послуг?

 

Договір (контракт) має визначати обсяг, умови та якість надання послуг, порядок оплати та розрахунків, термін дії, права та обов’язки сторін, їхню відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов договору та відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України і Національного банку України «Про типові платіжні умови зовнішньоекономічних договорів (контрактів) і типові форми захисних застережень до зовнішньоекономічних договорів (контрактів), які передбачають розрахунки в іноземній валюті», п. 5.4 Інструкції про умови і правила провадження підприємницької діяльності, пов’язаної з організацією іноземного та зарубіжного туризму (ліцензійні умови), та контроль за їх дотриманням.

У разі якщо договір укладено іноземною мовою, то відповідно до ст. 24 Закону Української РСР «Про мови в Українській РСР» має бути примірник договору, укладеного українською мовою.

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос