Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как должны оформляться продажа и покупка туристических услуг?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 02.12.1999
Утратил силу

? Як повинні оформлятися продаж та купівля туристичних послуг?

 

Продаж (купівля) іноземному суб’єкту господарської діяльності туристичних послуг оформляються письмовим зовнішньоекономічним договором (контрактом), скріпленим печатками та підписами сторін.

Договір (контракт) на надання туристичних послуг укладається між суб’єктами туристичної діяльності, а також між ними та споживачами туристичного продукту (туристами).

Договір (контракт) між суб’єктом туристичної діяльності і туристом або групою туристів вважається укладеним з моменту оплати вартості туру та видачі туристу чи керівнику групи туристського ваучера.

У випадку експорту (імпорту) туристичного продукту без оформлення письмового зовнішньоекономічного договору (контракту), зазначене є порушенням вимог ст. 6 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність», однак не звільняє українських суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності від обов’язкового дотримання законодавчо встановлених термінів розрахунків за такими операціями.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос