Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Субъект туристической деятельности, имеющий лицензию на осуществление деятельности, связанной с предоставлением туристических услуг, предоставляет гостиничные услуги. Должен ли он осуществить их сертификацию?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 02.12.1999

? Суб’єкт туристичної діяльності, який має ліцензію на здійснення діяльності, пов’язаної з наданням туристичних послуг, надає готельні послуги. Чи повинен він здійснити їх сертифікацію?

 

Так, оскільки згідно зі ст. 15 Закону України «Про туризм» готельні послуги, що надаються суб’єктами туристичної діяльності, підлягають обов’язковій сертифікації на їх відповідність вимогам нормативних документів.

Правила обов’язкової сертифікації готельних послуг затверджено наказом Держстандарту України від 27.01.99 р. № 37 та зареєстровано в Мін’юсті України 15.04.99 р. за № 236/3529.

Для проведення обов’язкової сертифікації готельних послуг суб’єкт туристичної діяльності подає заявку до будь-якого з акредитованих органів із сертифікації готельних послуг, а за відсутності інформації про такі органи – до Держстандарту України.

У разі позитивного вирішення питання щодо сертифікації суб’єкту туристичної діяльності видається сертифікат, що підтверджує рівень якості готельних послуг.

Зауважимо, що крім готельних послуг сертифікації підлягають також послуги з харчування, що надаються суб’єктами туристичної діяльності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос