Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Включаются ли расходы на хранение имущества, находящегося в залоге банка, в состав валовых расходов банка-залогодержателя?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 28.10.1999
Утратил силу

Чи включаються витрати на зберігання майна, що перебуває в заставі банку, до складу валових витрат банку-заставодержателя?

 

З думкою, висловленою у газеті «Бизнес – Бухгалтерия. Право. Налоги. Консультации», № 37, с. 121 («немає підстав включати витрати на зберігання майна, що перебуває в заставі банку, до валових витрат банку-заставодержателя»), не згоден економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор» О. Лобанов.

Посилаючись на ті самі положення Законів України «Про оподаткування прибутку підприємств», «Про банки та банківську діяльність» та «Про заставу», автор наводить додаткові аргументи для підтвердження зв'язку правовідносин, котрі виникають у межах договорів застави, з господарською діяльністю заставодавця, викладені у ст. 3 Закону України «Про заставу».

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос