Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Можно ли оплатить стоимость фотокарточек работникам для пропуска в банк? Как облагаются эти расходы?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 22.10.1999

Чи можна оплатити вартість фотокарток працівникам для пропуску в банк? Як оподатковують ці витрати?

 

«Якщо для працівників вашого підприємства потрібно зробити фотокартки і підприємство може і згодне сплатити за них, то це не буде порушенням, – консультує старший державний податковий інспектор ДПІ Радянського району м. Києва Т. Зюзіна. – Але згідно зі ст. 8 розділу II, абзац другий, Декрету Кабінету Міністрів України «Про прибутковий податок з громадян»... вартість цих фотокарток треба додати до заробітної плати працівника в тому місяці, коли було сплачено за виготовлення фотокарток і утримати прибутковий податок на загальних підставах за діючою шкалою.» 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос